Maart/april cursus
DE MAART/APRIL CURSUS IS EEN 7 WEEKSE CURSUS VOOR ZOWEL BEGINNENDE ALS GEVORDERDE SKIËRS EN SNOWBOARDERS. 7 WEKEN ACHTEREEN ZULT U OF UW KIND OP DEZELFDE DAG EN TIJD LES KRIJGEN.
VOOR WIE
leeftijdsgroepen | leeftijd | groepsgrootte |
skiën inimini’s | 3 jaar | 3 t/m 5 kinderen |
skiën mini’s | 4 en 5 jaar | 3 t/m 5 kinderen |
skiën kids | 6 t/m 12 jaar | 3 t/m 9 kinderen |
snowboarden kids | 8 t/m 12 jaar | 3 t/m 9 kinderen |
skiën volwassenen | vanaf 13 jaar | 3 t/m 10 personen |
snowboarden volwassenen | vanaf 13 jaar | 3 t/m 9 personen |
PRIJS
De prijs van de maart/april cursus is vanaf €147,-* excl. materiaal.
*Prijs van de cursus hangt af van het aantal weken van de cursus en leeftijd van de cursist.
WANNEER
De 7 weekse maart/april cursus start in de week van Woensdag 3 maart t/m zondag 7 maart*
*Later instromen is ook mogelijk, mits daar beschikbaarheid voor is. Bekijk in ons reserveringssysteem of er een plekje voor je is. Er moet bijna altijd wel een plekje te vinden zijn! Neem contact op met onze Skischool als het reserveringssysteem aan geeft dat er niks beschikbaar is, zij kunnen altijd kijken of er nog ergens een plekje vrij is.
Inimini’s
Voor de allerkleinste inimini’s bieden wij de skicursus aan op woensdag- en vrijdagochtend.
Mini/kids
Voor de mini’s en kids bieden wij de cursus aan op woensdagmiddag, zaterdag- en zondagochtend en zaterdag- en zondagmiddag.
Volwassenen
De cursus voor volwassenen bieden wij aan op woensdag-, donderdag- en vrijdagavond en zaterdag- en zondagochtend.
Niveauwijzer
Twijfelt u over het niveau kijk dan snel op één van onze niveauwijzers, niveauwijzer skiën en niveauwijzer snowboarden
Skischool
- MaGesloten
- DiGesloten
- WoGesloten
- DoGesloten
- VrGesloten
- ZaGesloten
- ZoGesloten